Domácí prostředí body mužům nepřineslo

Na „Dušičky“ odehráli naši muži další dva zápasy OL ligy. Bohužel ani domácí prostředí nepomohlo k prvním letošním bodům.

Vstup do prvního zápasu s Droždínem se domácím nepovedl. Neuběhly ani tři minuty a Litovel prohrávala po dvou zaváháních 2:0. Nicméně na vyrovnaný obraz hry skóre nemělo vliv. Do konce periody se našim mužům podařilo snížit na 2:1 a na začátku druhé dokonce vyrovnat na 2:2. Následně měla Litovel výhodu trestného střílení, které ovšem mazák Mikulka neproměnil. Klasické „nedáš, dostaneš“ se opět projevilo. Chvíli po neproměněném trestném střílení se Droždín znovu ujal vedení, které již nepustil. Po dvou třetinách vedl 4:2 a v závěrečné přidal ještě další tři. Konečné skóre 7:2 je pro domácí vcelku kruté, jelikož obraz hry obou celků nebyl tolik odlišný.

Zápas s Olomoucí byl mnohem zajímavější. Olomouc v prvním utkání porazila Šumperk 10:5, a tudíž se pasovala na jasného favorita. Ovšem v první třetině byla více aktivní domácí Litovel a díky oběma brankářům nepadl ani jeden gól. Ty přišly až v druhé části. Jako první se radovali domácí, kteří se ujali dvoubrankového vedení. Jenže olomoučtí hráči dokázali utkání díky dvěma přesilovkovým trefám vyrovnat. Rozhodovalo tedy poslední dějství. V něm se projevila olomoucká zkušenost. Olomouci se podařil dokonalý obrat na 5:2 a Litovel v závěru pouze korigovala na 5:3. Úplný závěr přinesl už jen řadu vyloučení, ale skóre se nezměnilo.

Po čtyřech odehraných zápasech se Litovel krčí na poslední pozici bez jediného bodu. Tuto nelichotivou bilanci se pokusí změnit již 30. listopadu v Kojetíně proti domácí Jamajce a Troubelicím.

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass