Elévové - Zápasy

Přehled odehraných utkání
datum náš tým soupeř skóre
28.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow 0:0
28.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov 0:0
28.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Plameny 0:0
28.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk 0:0

Následující utkání
datum čas náš tým soupeř hala
9.11 8:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice 10 SH ZŠ Vítězná Litovel
9.11 9:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL STARS FLORBAL SH ZŠ Vítězná Litovel
9.11 11:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SH ZŠ Vítězná Litovel
9.11 12:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Šternberk SH ZŠ Vítězná Litovel
23.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Black SH Gymnázium Uničov
23.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín 2 SH Gymnázium Uničov
23.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 09 SH Gymnázium Uničov
23.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice 10 SH Gymnázium Uničov
14.12 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Black SH ZŠ Vítězná Litovel
14.12 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH ZŠ Vítězná Litovel
14.12 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL STARS FLORBAL SH ZŠ Vítězná Litovel
14.12 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Plameny SH ZŠ Vítězná Litovel
1.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice 10 SC NAPARIA Hranice na Moravě
1.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SC NAPARIA Hranice na Moravě
1.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SC NAPARIA Hranice na Moravě
1.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Ďáblové SC NAPARIA Hranice na Moravě
22.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Šternberk MSH Mlýnská Mohelnice
22.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow MSH Mlýnská Mohelnice
22.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice 09 MSH Mlýnská Mohelnice
22.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice 10 MSH Mlýnská Mohelnice
15.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín SH SŠP Rooseveltova Olomouc
15.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Plameny SH SŠP Rooseveltova Olomouc
15.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL STARS FLORBAL SH SŠP Rooseveltova Olomouc
15.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 10 SH SŠP Rooseveltova Olomouc
28.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
28.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín SH Senice na Hané
28.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín 2 SH Senice na Hané
28.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SH Senice na Hané
26.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL STARS FLORBAL SH RG a ZŠ Prostějov
26.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 10 SH RG a ZŠ Prostějov
26.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 09 SH RG a ZŠ Prostějov
26.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow SH RG a ZŠ Prostějov
Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass