Elévům se na turnaji v Mohelnici nedařilo

Naši elévové včera vyjeli na turnaj do nedaleké Mohelnice. Oproti minulému turnaji v Hranicích, kde jsme z důvodů nemoci nastoupili v menším počtu hráčů, byla tentokrát soupiska zcela zaplněna – 17 hráčů a z toho 3 gólmani. Nakonec se vyšší počet hráčů ukázal jako nevýhoda, protočili a zahráli si ovšem všichni včetně nových hráčů, kteří tak okusili atmosféru turnaje.

První 3 soupeři FBC Šternberk, FBC Uničov a FBC Mohelnice 09 byli co se týče florbalových dovedností (kontrola a vedení míčku, přihrávky, zakončení) na vyšší úrovni než my a zaslouženě nás porazili. Poslední zápas proti mladším hráčům Mohelnice 10 jsme měli zvládnout, v součtu obou hřišť těsně prohráváme a končíme na turnaji pátí.

Bude potřeba na trénincích hodně zabrat, vše začíná už účastí na tréninku, která není úplně ideální. Těžko pak můžeme třeba těmto týmům konkurovat s hráči, kteří v průměru nechodí ani hodinu týdně na trénink. Věnovat se pak dalšímu sportu nebo pohybové aktivitě je, spíše než výhodou, nutností.

Příští turnaj hrají elévové 15. března odpoledne v Olomouci, kde nás budou čekat týmy: FBC Tornáda Lutín, FBC Přerov Plameny, Olomouc Stars a FBC Olomouc 10.

dsc_0123

 

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass