Mladší žáci - Zápasy

Přehled odehraných utkání
datum náš tým soupeř skóre
16.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník :
16.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Rangers :
16.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk Yellow :
16.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL T.J. Sokol Náklo :

Následující utkání
datum čas náš tým soupeř hala
7.10 9:35 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH Lipník nad Bečvou
7.10 10:45 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín SH Lipník nad Bečvou
7.10 11:55 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník SH Lipník nad Bečvou
7.10 13:05 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Predátoři SH Lipník nad Bečvou
20.10 8:35 FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
20.10 9:45 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Rangers SH RG a ZŠ Prostějov
20.10 10:55 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín SH RG a ZŠ Prostějov
20.10 12:05 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Šternberk SH RG a ZŠ Prostějov
17.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk Blue SH Gymnázium Šumperk
17.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Šternberk SH Gymnázium Šumperk
17.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Stars SH Gymnázium Šumperk
17.11 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Droždín SH Gymnázium Šumperk
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Panteři SH ZŠ Vítězná Litovel
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice SH ZŠ Vítězná Litovel
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Predátoři SH ZŠ Vítězná Litovel
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník SH ZŠ Vítězná Litovel
3.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Droždín SH Gymnázium Uničov
3.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Šternberk SH Gymnázium Uničov
3.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Stars SH Gymnázium Uničov
3.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Black SH Gymnázium Uničov
17.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL T.J. Sokol Náklo SH Ecce homo Šternberk
17.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow SH Ecce homo Šternberk
17.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Droždín SH Ecce homo Šternberk
17.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Šternberk SH Ecce homo Šternberk
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow SH ZŠ Vítězná Litovel
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín SH ZŠ Vítězná Litovel
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Šternberk SH ZŠ Vítězná Litovel
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL T.J. Sokol Náklo SH ZŠ Vítězná Litovel
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk Yellow SH Senice na Hané
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Tornáda Lutín SH Senice na Hané
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Šternberk SH Senice na Hané
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Panteři SH Senice na Hané
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Stars SH SŠP Rooseveltova Olomouc
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Panteři SH SŠP Rooseveltova Olomouc
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass