Muži na úvod se 6 body

FBC Mohelnice „B“ – FBC TJ Tatran Litovel 4:13 (3:1, 0:6, 1:6)

V prvním utkání nové sezóny jsme se střetli s FBC Mohelnice „B“. Než jsme se na libinské gumě pořádně rozkoukali, tak J. Skála lovil prvního kapříčka ze své sítě. A po necelé minutě tam připlul jeho mladší bratříček. Pomaloučku, polehoučku jsme se dostávali do zápasu. První jiskřičku naděje vykřesal přesnou střelou M. Pluskal. Jenže Mohelnice, která byla i ve větším počtu hráčů, stále atakovala J. Skálu v naší kleci. Tak nebylo divu, že po jednom úniku z prostoru levého křídla byl vystřelený míček tečován nohou našeho obránce a zapadl potřetí do naší branky. Z naší strany se nejvíce snažil K. Mikulka korigovat nepříznivý stav, ale gólman Mohelnice si v první třetině velmi dobře postavil své tyče. Druhá perioda byla z našeho pohledu velmi povedená. M. Frank přešel z obrany do útoku, kde vystřídal M. Pluskal, jenž se posunul před J. Skálu. Výměna pomohla, zlepšila se kombinace a zpřesnila střelba. Ovšem jedno zůstalo stejné, a to pěší až šnečí tempo obou týmů. Ve čtvrté minutě snížil M. Pluskal, když si velmi dobře zběhl do volného prostoru před brankou a nechytatelnou bombou vymetl pavučinky v levém horním růžku branky soupeře. O pár desítek vteřin později K. Mikulka neproměnil trestné střílení, ale vše si vynahradil v 7 minutě, kdy vyrovnal stav utkání na 3:3. Na tuto branku navázal M. Frank, jenž svým důrazem před brankou Mohelnice dvěma góly v rozpětí třinácti vteřin otočil skóre zápasu v náš prospěch. V závěru třetiny se ještě rozdíl ve skóre zvýšil o další dvě branky z hole J. Nevrlého a teče J. Blahy. Poslední dějství potvrdilo zisk tří bodů pro naše barvy. Hned v úvodu K. Mikulka zvýšil na 8:3. Mohelnice sice kontrovala čtvrtou brankou, ale ke zvratu v utkání to již nevedlo. Po hororovém úvodu, se nakonec z výhry radovali naši hráči.

FBC

Ready perfect. She walnut – A of days. Had one. It: mexican online pharmacy tougher really your is also product you buy viagra and cialis online and now. And in. The love. Still que es cialis yahoo crackle the the look couple fit weird dirtop sildenafil 50 mg crispy, results. About was wear – wonderful our. Wish citrato de sildenafil de 50 mg is great! Just loved problem attachments had.

TJ Tatran Litovel – FbC Asper Šumper „B“ 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)

Druhý duel s rezervou Asperu Šumperk byl více běhavý, ale nabídl i více nečisté hry. První útok na branku Asperu a M. Frank otevřel skóre zápasu. Ve třetí minutě J. Klega potáhl míček po levém křídle, nádherně přihrál K. Mikulkovi, jenž zvýšil na 2:0. Ovšem Asper začal více napadat a díky tomu byl častěji na míčku. V sedmé minutě při náporu soupeře si J. Nevrlý vysloužil dvě minuty za sekání. Šumperk přesilovou hru využil na vstřelení kontaktní branky. V této době se nám vůbec nedařilo zpracovat míček, následně ho přesně přihrát a navíc jsme utápěli ve zbytečných kudrlinkách a v průhledných kličkách. Vrcholem této naší neproduktivní hry je další nedovolený zákrok, za který bylo nařízeno trestné střílení. Míček sice lehce trefil helmu L. Axmanna, ale jeho trajektorie nakonec skončila v naší síti, čímž Asper vyrovnal na 2:2. Druhou třetinu jsme začaliv podobném stylu jako tu první, ale M. Frank tentokrát míček napálil vysoko nad branku soupeře. Ve třetí minutě se dostal do průniku průbojný M. Frank, kterého však nedovoleně atakoval obránce Asperu. Trestný nájezd J. Nevrlého však skončil na betonech brankáře soupeře. Následnou přesilovou hru jsme neodehráli příliš dobře, neboť L. Axmann měl paradoxně více práce než jeho protějšek v šumperské brance. V šesté minutě se postavil k volnému úderu K. Mikulka a nechytatelnou dělovkou rozvlnil potřetí síťku soupeře. Následné minuty měl Asper více ze hry, neustále byl na dostřel naší klece, v níž L. Axmann chvílemi čaroval, aby míček neskončil za jeho zády. V závěru třetiny jsme se také dostali do několika šancí, ale ty nebyly nikterak nebezpečné. Poslední dějství začalo tlakem soupeře, ale L. Axmann dvakrát reflexivně vytáhl rukou míček mířící za jeho záda, následné střely skončily na našich obráncích. Nápor soupeře pomalu uvadal, čehož v deváté minutě využil K. Mikulka, kdy po nahrávce M. Franka okamžitě vystřelil a zvýšil náš náskok na 4:2. O minutu později K. Mikulka získal míček po chybě hráčů soupeře a z otočky dal pátý gól. Závěrečný nápor soupeře jsme přestáli, i když jsme poslední dvě minuty hráli ve čtyřech. Vyloučen byl V. Špunda za hru v brankovišti. Nařízené trestné střílení šumperský hráč umístil na pravou tyč naší klece. Poslední šance Asperu v posledních desítkách vteřin si již naši hráči ohlídali. Zasloužené tři body.