Muži si po porážce s Mohelnicí a výhrou se Šumperkem připsali do tabulky 3 body

FBC MOHELNICE B – FBC TJ TATRAN LITOVEL 8:1

Velmi důležitý záchranářský souboj pro Mohelnici na posledním místě tabulky předznamenával těžký zápas. První střetnutí, které proběhlo v listopadu, kde Litovel přesvědčivým náskokem 6:1 zvítězila se dnes bohužel nekonal. Mohel posílená o dva áčkaře.

Vytažený presing a zvýšenou aktivitu Litovle hráči Mohelnice trestají v první třetině dvěma góly. Náběhy do volného prostoru, sebevědomá kontrola balonu zvedá Mohel. Litovel jen tyč. 2:0

Po pár minutách ve druhé části Litovel dostává „výhodu“ přesilové hry. Jako obvykle, s děkuji výhodu odmítne a dostáváme od Pudila po úniku gól. V rozmezí 4 minut Mohel přidává další dva přesné zásahy. Situace je špatná. Time out nám pomohl přečkat těžké chvíle jako Ibalgin bolest zubů. Na konci třetiny snižuje Mikulka. 5:1

I přesto, že Litovel měla papírově možná jen o něco méně šancí prosadit se, svojí nebezpečností ani zdaleka nedosahovaly těch mohelnických. Účinky pomyslného prášku proti bolesti vyprchaly. Sehrávky do prázdné brány, dobrý pohyb i individuální vedení balonu zdobilo Mohel a ve třetí třetině přidala ještě 3 zásahy a bez dobrého výkonu našeho gólmana Skály mohlo být ještě hůře. Je potřeba pochválit i Hejného na druhé straně, vyloženě měl dnes „zavřeno“. 8:1

Tohle nebyla naše hra, pozdní příchod+domluva před zápasem a nízké sebevědomí nás stálo lepší výsledek.

FbC Asper Šumperk B – FBC TJ TATRAN LITOVEL 6:7

Porada po předchozím nepovedeném zápase, dobré rozběhání a týmová energie dávala výchozí bod pro dobrý výkon. Předchozí duel vyhrál Šumperk 6:2, bylo co vracet.

Trpělivá a energeticky úspornější hra přinesla ovoce. Přihrávky už létaly mnohem lépe a rychleji, chuť po gólech je vidět. 0:2 pro Litovel. Šumperk na kontakt několik minut před koncem první části.

Byla to napínavá přestřelka. Technický Vařeka vyrovnává. 2 trefy po dvou minutách Litovel odskakuje 2:4. Za tři minuty snížení Šumperka. Litovel trestá chyby rozehrávajících a přidává další dva zásahy. 3:6 Výsledek vypadá dobře, o přestávce zdůrazňuji, že by nebylo vhodné, aby se Šumperk dostal na kontakt a proběhlo drama.

V první minutě třetí třetiny, Mačkal kompletuje po drahné době hattrick. To už bylo z naší strany vše. Pak už hrál jen Šumperk a připravil nám velmi horké chvíle. Vařeka snižuje 4:7. Litovel má přesilovku za hru rukou soupeře. V ní se nic zajímavého nestane, zajímavé však bylo, že Šumperk nastavil tempomat a každé dvě minuty skóruje. Kontaktní gól je tu 6:7. Time out Litovle. Závěr zápasu jsme zuby nehty ubránily, i když Šumperk měl dvě více než nebezpečné šance. Tempomat se zastavil na liché číslici a další potřebnou minutu Šumperk už nedostane. 6:7

Náskok z druhé třetiny a celková bojovnost nám přináší výhru!

Díky všem za super výkon, obzvláště Zimovi za chladnou hlavu.

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass