Oddíl - Příspěvky

Členské a oddílové příspěvky sezona 2016-2017

 

sezona 2016-2017

 

mládež

18.9. Blaháček Radim                1200,- K

6.11. Vařeka Matěj                        600,.- K.

8.12. Vacek Pavel                           1200,-K

4.9 Buchta Daniel př.                   1200,- K

26.9. Očenášek Jakub                  1200,- K

14.9. Motola Daniel                     600,- K,12.3. 600,-K

31.10.Pospíšil Martin el.                600,-K 5.4. 600,-K

11.9. Martin Mariánek      1/2 sez.  600,-P,10.1.  600,- K

23.9. Klapka Oliver  el.

10.10. Utíkal Jakub               1200,- K

20.11. Zientek Tomáš př.      1200,- K

20.9. Beran Jan                      1200,-  K

2.10. Uličný Radek                 600,- K

9.10. Papajk Ondra                600,- K

25.1. Drážný Matěj                1200,- K

11.9.  Alena Mariánková   1/2 sezony     600,-P,10.1. 600,-K

8.12. Pinkava František           1200,-K

8.12. Pinkava Jindřich            1200,- K

24.10. Navrátil Matěj             1200,- K

7.11.   Hofr Jiří                          1200,- K

10.9. Konečný Šimon               1.pol.  600,- K

16.10. Kukula Roman                         600,- k

14.9. Skládal Augustin ml.                600,- K

21.11. Dokoupil Filip

15.9..  Hojgrové 2x                             2400,- K

13.1.  Skvorcov Max.                              600,- P

4.12. Kvasnička Krištof

12.12. Maitner Radek                      1200,- K

19.9. Tomáš+Martin Palínek        1200,- 1.pol. K

9.2.  Tomáš Palínek                         600,- K

1.9. Polívka Vlastimil + Jiří         1200,- 1.pol.  K,8.11. 1200,- K

3.10. Pudilová Anna                          600,- K  15.1. 600,-K

11.10. Šimon Barančík                    1200,- K

20.10. Šišmam Jiří+Filip               600 + 600,- K

23.10. Aneta Nehanská                  1200,- P

23.10. Kateřina Skopalová             1200,- P

26.10. Nerušil Jakub                         600,-K, 12.3.  600,- K

26.10.Zbedina Štěpán                     1200,-K

6.11.Kohout Štěpán                           600,-K

8.11. Muller Jan                                600,- K

20.11. Zientková Sára                       1200,-K

29.11.Svoboda Šimon                        1200,- K

15.1. Kohout Radek                           1200,- P

17.1. Absolonová   Kristýna                600,- od 1.12. P

17.1. Kráčmarová Aneta                      600,- od 1.12. P

 

 

muži

30.8. Říha Lukáš                              1500,- K

8.9. Frank Marek

8.9. Skála Jiří                                    1500,- K

30.8. Klega Jiří                                   1500,- K

30.8 Nevrlý Jarda                              1500,- K

30.8. Blaha Jakub                               1500,-K

8.9. Frank Ondra

14.9. Axman Lukáš                            1500,- K

14.9. Mikulka Karel                           1500,- K

18.9. Špunda Vojtěch                         1500,-K

22.9. Sabaněv Jakub

3.10. Coufal Tomáš                             1000,- K

3.10. Zima David

3.10. Pluskal Martin

19.9. Zavadil                                        1000,- K

 

dorost

 

19.9. Faltus Matěj                   600,-K

8.9. Nevrlý Roman                1500,-K

8.9. Pichler Marek                1500,- K

22.9. Hlubinka Jan

22.9. Kocourek David

22.9. Novák Viktor

7.9.   Štýbnar Adam               1500,-K

25.10.   Lachnit Pavel            1500,-P

18.1.  Urban Roman                600,- K

 

14.9. Skládal st.                       500,- K

14.9. Stratil                               500,- K

K =konto

P = pokladna

 

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass