Přípravka - Zápasy

Přehled odehraných utkání
datum náš tým soupeř skóre
7.12. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBK Jeseník 0:0
7.12. FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk 0:0
7.12. FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Secco Šternberk 0:0
7.12. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice 0:0
16.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Secco Šternberk 0:0
16.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk 0:0
16.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov Blue 0:0
16.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Secco Šternberk 0:0
27.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk 0:0
27.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov 0:0
27.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Žraloci 0:0
27.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 11 0:0
13.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBK Jeseník 0:0
13.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 12 0:0
13.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Tučňáci 0:0
13.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Secco Šternberk 0:0

Následující utkání
datum čas náš tým soupeř hala
21.12 9:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov SH Gymnázium Uničov
21.12 10:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 11 SH Gymnázium Uničov
21.12 12:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Secco Šternberk SH Gymnázium Uničov
21.12 13:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Žraloci SH Gymnázium Uničov
25.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice MSH Mlýnská Mohelnice
25.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník MSH Mlýnská Mohelnice
25.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Tučňáci MSH Mlýnská Mohelnice
25.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBK Jeseník MSH Mlýnská Mohelnice
16.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
16.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SH RG a ZŠ Prostějov
16.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Mohelnice SH RG a ZŠ Prostějov
16.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBK Jeseník SH RG a ZŠ Prostějov
7.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 12 SH ZŠ Vítězná Litovel
7.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH ZŠ Vítězná Litovel
7.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Žraloci SH ZŠ Vítězná Litovel
7.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník SH ZŠ Vítězná Litovel
4.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov SH Gymnázium Uničov
4.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 11 SH Gymnázium Uničov
4.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník SH Gymnázium Uničov
4.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH Gymnázium Uničov
2.5 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Secco Šternberk SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2.5 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Tučňáci SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2.5 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc 12 SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2.5 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass