Přípravka - Zápasy

Přehled odehraných utkání
datum náš tým soupeř skóre
11.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Secco Šternberk 0:0
11.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Tučňáci 0:0
11.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice 0:0
11.11. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Žraloci 0:0
21.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow 0:0
21.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk 0:0
21.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Secco Šternberk 0:0
21.10. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Tučňáci 0:0
29.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk 0:0
29.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice 0:0
29.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Black 0:0
29.9. FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Sharks 0:0

Následující utkání
datum čas náš tým soupeř hala
15.12 9:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Sharks SH Gymnázium Uničov
15.12 11:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Uničov
15.12 12:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH Gymnázium Uničov
15.12 13:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Black SH Gymnázium Uničov
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Sharks SH SŠP Rooseveltova Olomouc
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SH SŠP Rooseveltova Olomouc
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Black SH SŠP Rooseveltova Olomouc
13.1 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Secco Šternberk SH ZŠ Vítězná Litovel
2.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow SH ZŠ Vítězná Litovel
2.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Hranice SH ZŠ Vítězná Litovel
2.2 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Secco Šternberk SH ZŠ Vítězná Litovel
2.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Secco Šternberk SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Sharks SH SŠP Rooseveltova Olomouc
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Přerov Tučňáci SH Gymnázium Uničov
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC Lipník SH Gymnázium Uničov
17.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBC ZŠ Uničov Yellow SH Gymnázium Uničov
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Sharks SH Gymnázium Šumperk
30.3 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Schwarz Secco Šternberk SH Gymnázium Šumperk
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Tigers MSH Jeseník
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBS Olomouc Sharks MSH Jeseník
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL FBK Jeseník MSH Jeseník
28.4 0:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL Fbc Blau Secco Šternberk MSH Jeseník
Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass