Turnaj ml. žáků – Dubňany

Cesta na turnaj do Dubňan začala v pátek 13.9.2019 na nádraží Červenka. Vlakem jsme se přesunuli do místa konání na dvoudenní turnaj O pohár SC Želva v Dubňanech, kterého se kromě nás účastnilo v kategorii mladších žáků ještě 7 týmů z Moravy a Slovenska. Proběhlo ubytování v blízkosti haly, večeře a už tu byla večerka.

Turnaj ml žáků Dubňany

V sobotu po snídani a slavnostním zahájení se šlo ihned na hřiště. První den turnaje Litovel odehrála tři zápasy, kde se mladší žáci utkali s týmy Florbal Vsetín (finalista turnaje) 1:6, Očov Hodonín red 2:12 a domácími FATR Dubňany 3:5. Hráči se rvali o každý míček, makali ve všech zápasech tak, že se dal dres ždímat, ale bohužel to nedopadlo, tak jak jsme si představovali. Po obědě a krátkém odpočinku jsme se šli odreagovat na místní hřiště, kde si všichni včetně dospělých zahráli fotbal. Následovala večeře, volná zábava, film na přání a večerka.

Druhý den ráno jsme s obavou očekávali náladu našich borců, ale Ti nás mile překvapili svým odhodláním na předchozí den zapomenout a jít se porvat o výhru. Po snídani jsme měli dvě hodiny volno. Kluci sledovali hru ostatních týmů a neustále se mezi s sebou hecovali a těšili se na vítěze druhé skupiny mladších žáků. Stal se jim tým FBC Florbal Trenčín. Zápas s tímto soupeřem se nevyvíjel vůbec špatně, jen škoda dvou neproměněných tutovek, kdy jsme netrefili odkrytou bránu. Za stavu 0:2 bychom soupeře ještě více potrápili. Trenčín nás nakonec porazil 2:5. Ve druhém zápase na nás čekal Dragons Kyjov. Od začátku jsme byli aktivnější, vytvářeli více šancí a soupeře neustále tlačili na vlastní polovinu a byla jen otázka času, kdy to tam „padne“. Po výborném výkonu jsme vyhráli 7:4 a postoupili do boje o páté místo, což považuji za krásný výsledek.

70513305_663718117452886_8651777847569940480_n

V posledním zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu FATR Dubňany. Ze začátku byla hra nahoru dolů, postupem času jsme se stávali aktivnější, byli více na míčku a z toho vytvářeli spoustu šancí. Ve druhé půli se kluci zakousli, odhodláni vrátit jim sobotní porážku. Po vynikajícím výkonu, kdy celý tým nechal na hřišti poslední síly, vítězíme v poměru 7:2.

Účast na turnaji byla pro hráče jistě přínosem. Získali zde nové zkušenosti, kamarády, poměřili síly s ostatními a posílili týmového ducha. Za reprezentaci litovelského florbalu jim patří velký dík. Dále bych chtěl poděkovat p. J. Bohatovi a M. Buchtovi za obrovskou pomoc po celý víkend.

70679733_502679613642083_4217741404606038016_n

Sestava: Š. Barančík, M. Bauer, A. Bohata, D. Buchta, J. Hofr, J. Müller, M. Navrátil, V. Polívka, M. Pospíšil, A. Skládal, S. Zientková, S. Žbánek

Realizační tým: J. Bohata, M. Buchta, Z. Navrátil, K. Zientek

Výsledky ZDE

Fotogalerie ZDE

Naše fotogalerie ZDE

Za trenéry mladších žáků Karel Zientek

 

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass