Turnaj přípravka Litovel – 16.11.2019

Na domácí palubovce jsme postavili dvě hřiště – jedno klasické soutěžní a druhé, na kterém proběhl miniturnaj našich začínajících a starších hráčů FBC Tatran Litovel.

dsc_0055 V prvním zápase naši hráči ještě neprobuzení podlehli budoucímu vítězi Blau Šternberk rozdílem třídy 0:10. Po bouřce v kabině hráči v dalším zápase zabrali a díky výborným nahrávkám porazili SK2 Prostějov 5:1. Další zápas přinesl pro diváky nervydrásající drama mezi naším týmem a Asperem Šumperk(v poločase 2:0,po deseti vteřinách II.poločasu změna stavu na 3:1,poté obrovský tlak Šumperka,srovnání na 3:3,v poslední minutě vychytané trestní střílení našim brankářem Alexandrem Vyjídáčkem a pár vteřin před koncem Jakub Ošťádal rozhodl přes celé hřiště 4:3).Vítězství naše hráče nabudilo do posledního zápasu proti Schwarz Šternberk .V něm pokračovalo velké drama se šťastným koncem pro náš tým 3:2.V závěru musím vyzdvihnout kolektivního ducha a v některých okamžicích výkon na hranici sebeobětování.Děkuji všem hráčům, rodičům a pořadatelům za výborný a příjemný florbalový den…