Už je tu!

Rána již bývají chladnější, na většině polí je sklizeno a školákům zanedlouho skončí prázdniny. Co to znamená? … Je tu!!! … Nová florbalová sezóna! Jaká bude? Úspěšná, dlouhá, bolestivá, radostná, překvapivá, … ? Nevíme. Jedno je ovšem jisté, je tu a všichni se na ni těšíme.

Na začátek si připomeňme jaká byla minulá sezóna (2016/2017). Litovelský florbal byl reprezentován čtyřmi družstvy. Muži se od začátku sezóny pohybovali v horních patrech OL ligy a nakonec vybojovali výbornou čtvrtou příčku. Další tři družstva byla v těch nejmenších kategoriích, které se hrají turnajově. V OL lize elévů hrála dvě družstva a jedno v OL lize přípravek. Celkově lze minulou sezónu hodnotit pozitivně a ta letošní má tedy na co navazovat.

Čtyři družstva budou Litovel reprezentovat i v nadcházející sezóně. Muži, nově mladší žáci, elévové a přípravka. Všechny družstva budou hrát OL ligy.

A teď to hlavní … kdy to začne? Dalo by se říci, že už začalo. Venkovní příprava je v plném proudu a zanedlouho začne i ta halová. Každého fanouška ovšem zajímá, kdy vypuknou ligové boje. Muži začínají v neděli 17.9. v Přerově, kde vyzvou domácí Bisony a Jamajku z Kojetína. Mladší žáci začínají v sobotu 23.9. a termíny nejmenších ještě nejsou stanoveny.

Čekání je u konce. Pojďme si novou sezónu užít!

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass