V pondělí 11.5. se rozběhnou tréninky!

Po dvouměsíční pauze se v pondělí 11.5. budou konat první tréninky. Budou probíhat v omezeném režimu s pravidly v souladu s nařízeními vlády. Tyto pravidla najdete uvnitř článku, stejně jako další informace ohledně organizace tréninků. Prosíme tedy o přečtení i o odpověď, jestli se tréninku zúčastníte nebo ne.

Přípravka 17:00 – 18:00 hala ZŠ Vítězná Litovel
Elévové 18:15 – 19:15 hala ZŠ Vítězná Litovel
Ml. a St. žáci 19:30 – 20:30 hala ZŠ Vítězná Litovel
dsc_0153

 

Organizace tréninků v hale

Je potřeba v této situaci dodržovat přísnější pravidla než jsme byli doposud na trénincích zvyklí:

- Do haly přijdeme už oblečení na sport z domu. Není možné využívat šatny (a sprchy). Gólmani se mohou převléci mimo hřiště.

- Do haly vstupujeme po jednom. Zde se přezujeme do halové obuvi, použijeme dezinfekci na ruce (bude k dispozici). Osobní věci, pití apod. si vezmeme do haly a odložíme si je mimo hřiště tak abychom je měli od ostatních minimálně 2 metry.

- Přijďte tentokrát až na daný čas začátku Vašeho tréninku.  Nechoďte v čase, kdy není Váš trénink, nebudete do haly vpuštěni. Dříve jsme apelovali na předstih alespoň 15 min, nyní maximálně 5 minut před tréninkem! Je to z důvodu abychom se nepotkávali s kategorií, která bude trénovat před Vámi. Naopak po tréninku se zbytečně nezdržujeme v prostorách haly a ihned postupně po přezutí odcházíme, abychom umožnili vstup zase dalším, co trénují po nás.

- Na tréninku budeme dodržovat mezi sebou rozestupy 2 metry! Ano, je to tak – dvoumetrový odstup mezi sebou. Tímto pravidlem bude trénink asi nejvíce omezen, ale i tak se určitě dá dobře potrénovat.

- Hráči nejsou povinni nosit v době tréninku roušku, nicméně pokud to bude možné,  noste ji (doporučujeme).

- Účast na tréninku je podmíněna dobrým zdravotním stavem.

 

Na který trénink mám přijít?

Kdo trénoval s přípravkou vždy na hřišti vlevo s Davidem a Sárou, přijde na trénink přípravky.

Ti, kteří trénovali většinou na prostředním hřišti s Jardou, přijdou na trénink elévů. Patří sem i hráči, kteří jsou sice ještě věkem přípravky, ale hráli už i turnaje za elévy.

Ml. a St. žáci – tam je to jasné,  ti, co trénují s Karlem.

 

Zúčastníte se pondělního tréninku?

Dejte nám prosím zprávu na email, zda se zúčastníte tréninku v pondělí 11.5. Napište nám i v případě, že nepřijdete. Můžete i připsat, jestli se budete účastnit dalších tréninků i připravovaných venkovních tréninků na Jungmannově hřišti. Je to pro nás důležité a pomůže nám to při organizování tréninků a zajišťování prostoru haly a hřiště. Zprávy o účasti posílejte svému trenérovi. Děkujeme.

kategorie trenér email
Přípravka David Zapletal dave.zaplata@seznam.cz
Elévové Jaroslav Nevrlý 1196jard@seznam.cz
Ml. a St. žáci Karel Zientek karelzi@centrum.cz

 

Další informace

Tréninky jsou za dané situace dobrovolné a plně chápeme případné obavy. I pro nás je to nová situace a bereme tento úvodní trénink (11.5.2020) i jako způsob vyzkoušení, jak se podaří trénování při dodržení těchto pravidel. To je odpověď a i na otázku: Kdy bude další trénink? Pokud vše proběhne v pořádku, další trénink by se mohl uskutečnit ve středu nebo až za týden v pondělí. V úvahu už připadají i venkovní tréninky. Sledujte proto náš web, kde Vás budeme informovat.

Výpis z nařízení vlády

Sportování v tělocvičnách:

Opatření platná po 11.5.
Mezi sportovci musí být zachována potřebná vzdálenost nejméně 2 metry a dodržena účast nejvýše 100 osob.
Sportovci v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit roušku, tato povinnost však nadále platí pro jejich doprovod či pro trenéry.
Nadále nelze používat na sportovišti šatny a sprchy, toalety je možné používat se zajištěním, aby se zde osoby nepotkávaly, a musí být zajištěna zvýšená dezinfekce.
Pokud byste používali společné vybavení, je nutné zajistit dezinfekci po použití každým sportovcem.
Průběžně je třeba dezinfikovat místa, kde se sportovci vyskytují a zajistit dezinfekci rukou pro sportovce.

Sportování venku:

Opatření platná po 11.5.
Platí stejná pravidla jako pro sportování ve vnitřních prostorách, tedy mezi sportovci musí být zachována potřebná vzdálenost nejméně 2 metry a dodržena účast nejvýše 100 osob.
Sportovci v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit roušku, tato povinnost však nadále platí pro jejich doprovod či pro trenéry.
Je třeba dodržovat hygienu podobným způsobem jako vnitřních sportovišť – dezinfekce rukou, společných pomůcek a vybavení.

Děkujeme za přečtení. Těšíme se na viděnou.

Trenéři FBC Tatran Litovel

 

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass