Vzkazy


 Jméno
 Text zprávy

Antispamová kontrola
4 + 7=

>
aUGUSTIN sKLÁDAL 12.12.2019 | 14:33

POZOR!!!POZOR!!!POZOR!!!
v pondělí 16.12.2019 proběhne neklasický trénink hráčů FBC Tatran Litovel s rodiči
můžete se těšit na dovednostní soutěže a sranda mač na dvou hřištích.
co sebou: dobrou náladu a něco dobrého pro spoluhráče - preferujeme něco jiného než chipsy(cukroví,sýry,ovoce a zeleninu,klobásky ajn.)
okénko jako na turnajích zajištěno
Jaroslav Nevrlý 09.12.2019 | 20:28

Turnaj elévové:
Sobota 14.12.2019
SH ZŠ Vítězná Litovel

Nominace hráčů:
Brankáři: Vyjídáček Alexandr, Sigmund Ondřej
Hráči: Vařeka Matěj, Palinek Tomáš, Mariánková Alena, Ošťádal Jakub, Hojgr Tomáš, Macháčková Edita, Uličný Radek, Blaháček Radim, Pudilová Anna, Maitner Radek, Škrabalová Zuzana, Zapletal David, Svozil Stanislav, Vyjídáček Pavel, Smrčková Eliška, Sigmund Matěj, Augustín Skládal

Sraz na hale ZŠ Vítězná Litovel v 7:15

Zápasy:
8:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC ZŠ Uničov Black
9:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Hranice
10:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - STARS FLORBAL
11:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Přerov Plameny
(předpokládaný konec turnaje ve 13:00)

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal (florbalku, míček, sportovní obuv, pití a nějakou svačinku, ...).

Podporu rodičů a fanoušků vítáme!
Těší se trenéři.
aUGUSTIN sKLÁDAL 03.12.2019 | 14:36

Turnaj přípravka:
Sobota 7.12.2019
Hala Jeseník
https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=100941

Nominace hráčů:
Dočekalová Julie
Vyjídáček Alexandr
Pudilová Anna
Macháčková Edita
Macháček Mikuláš
Barančíková Hana
Dvořák David
Ošťádal Jakub
Maitner Radek
Sigmund Matěj
Skopal Matěj
Smrčková Eliška
Svozil Stanislav
Kopková Karolína
Kopka Tomáš
+ DALŠÍ HRÁČI, KTERÉ VE STŘEDU 4.12.2019 OSLOVÍ TRENÉŘI

Doprava:
- společně auty od haly ZŠ Vítězná Litovel, sraz v 7:15
- samostatně, sraz v Jeseníku na hale v 9:00
Předpokládaný návrat v 17.00.

Zápasy:
9:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - Mohelnice
11:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - ŠTERNBERK
12:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL – FbC Asper Šumperk
13:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - JESENÍK

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal (florbalku a míček, sportovní obuv, pití a nějakou svačinku, ...).

Podporu rodičů na místě vítáme!!!
Těší se trenéři.

Augustin Skládal 27.11.2019 | 13:30

Info k turnaji ml. žáků:

Kdy: neděle 1.12.2019
Kde: Hala Jeseník

Sraz u haly Vítězná v 7 :15 hod. (první zápas v 9:35), kdo jede samostatně sraz v 9:15 hod. na hale v Jeseníku (prosím o tel. info), občerstvení dle pořadatelů zajištěno.
předpokládaný návrat okolo 19.00 hod.
Cestou zpátky návštěva Thermal parku ve Velkých Losinách. Dotované vstupné jen 150 kč….

Nominovaní hráči: Barančík Š.,Bohata A., Buchta D., Müller J., Navrátil M., Skládal A., Šišma J., Uličný R., Zatloukal A., Zientek T., Žbánek S., Dvořák R.
S sebou kartičku pojištěnce, plavky a věci na florbal.
Potvrzení účasti a případné dotazy na tel.: 732 488 438,725 880 991.

Podporu rodičů na místě vítáme!!!

Těší se trenéři.

Karel Zientek 19.11.2019 | 20:09

Info k turnaji st. žáků:

Kdy: neděle 24.11.2019
Kde: SH Senice na Hané, Žižkov 300

Nominace hráčů: Š. Barančík; M. Bauer; A. Bohata; D. Buchta; J. Hájek; M. Mariánek; J. Müller; M. Navrátil; V. Polívka; M. Pospíšil; A. Skládal; J. Šišma; S. Žbánek

Sraz u haly Vítězná v 7:40 hod.(první zápas v 8:30, další v 10.50 hod.), kdo jede samostatně sraz v 8:00 hod. na hale v Senici (prosím o tel. info), předpokládaný návrat ve 12:00 hod.. Občerstvení není zajištěno.

S sebou věci na florbal, kartičku pojištěnce, pití a svačinu.
Potvrzení účasti a případné dotazy na tel.: 732 488 438.

Podporu rodičů na místě vítáme!
Těší se trenéři.
Jarda 17.11.2019 | 22:29

Turnaj elévové:
Sobota 23.11.2019
SH Gymnázium Uničov

Nominace hráčů:
Brankáři: Vyjídáček Alex, Sigmund Ondřej
Hráči: Vařeka Matěj, Palinek Tomáš, Mariánková Alena, Ošťádal Jakub, Hojgr Tomáš, Svozil Stanislav, Uličný Radek, Blaháček Radim, Pudilová Anna, Maitner Radek, Škrabalová Zuzana, Zapletal David, Macháčková Edita, Vyjídáček Pavel, Smrčková Eliška, Navrátil Jakub, Sigmund Matěj

Sraz:
- společný odjezd auty od haly ZŠ Vítězná Litovel v 8:00
- na hale v Uničově v 8:20

Zápasy:
9:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC ZŠ Uničov Black
10:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Tornáda Lutín 2
12:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBS Olomouc 09
13:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Mohelnice 10

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal (florbalku, míček, sportovní obuv, pití a nějakou svačinku, ...).

Podporu rodičů na místě vítáme!
Těší se trenéři.
VS 12.11.2019 | 08:28

Vážení rodiče!
Pokud trenér po Vás vyžaduje potvrzení účasti na turnajích,můžete to napsat zde.Trenéři to sledují. Stratil V.
Karel Zientek 06.11.2019 | 19:36

Info k turnaji st. žáků:

Kdy: neděle 10.11.2019
Kde: SH SŠP Rooseveltova 472/79,Olomouc

Nominace hráčů: Š. Barančík; M. Bauer; A. Bohata; J. Hájek; M. Mariánek; J. Müller; M. Navrátil; V. Polívka; M. Pospíšil; A. Skládal; J. Šišma; T. Zientek; S. Zientková S. Žbánek

Sraz u haly Vítězná ve 12:00 hod.(první zápas ve 13:10, další v 16.40 hod.),kdo jede samostatně sraz ve 12:30 hod. na hale v Olomouci (prosím o tel. info), předpokládaný návrat v 18:00 hod.. Občerstvení dle pořadatelů zajištěno.

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal.
Potvrzení účasti a případné dotazy na tel.: 732 488 438.

Podporu rodičů na místě vítáme!
Těší se trenéři.


Jarda 06.11.2019 | 00:16

Turnaj elévové:
Sobota 9.11.2019
SH ZŠ Vítězná Litovel

Nominace hráčů:
Brankáři: Saša, Gusťa
Hráči: Matěj V, Tomáš P, Alenka M, Jakub O, Tomáš H, Ondra S, Radek U, Radim B, Anička P, Radek M, Zuzka Š, David Z, Edita M, Pavel V, Eliška S, Jakub N

Sraz na hale ZŠ Vítězná Litovel v 7:15

Zápasy:
8:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Mohelnice 10
9:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - STARS FLORBAL
11:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FbC Asper Šumperk
12:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - Fbc Šternberk

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal (florbalku, míček, sportovní obuv, pití a nějakou svačinku, ...).

Podporu rodičů na místě vítáme!
Těší se trenéři.

Karel Zientek 30.10.2019 | 20:36

Info k turnaji ml. žáků:

Kdy: neděle 3.11.2019
Kde: MSC Libina 548

Sraz u haly Vítězná v 9:15 hod.(první zápas v 10:20),kdo jede samostatně sraz v 9:50 hod. na hale v Libině (prosím o tel. info), předpokládaný návrat okolo 16.00 hod.. Občerstvení dle pořadatelů zajištěno.

Nominovaní hráči: Barančík Š.,Bohata A., Buchta D., Dvorník R., Müller J., Navrátil M., Skládal A.,Šišma J., Uličný R., Zatloukal A., Zientek T., Žbánek S.

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal.
Potvrzení účasti a případné dotazy na tel.: 732 488 438.

Podporu rodičů na místě vítáme!!!

Těší se trenéři.
Jarda 27.10.2019 | 21:56

Přípravka, Elévové, Ml. a St. žáci
-----------------------------------
V pondělí 28.10. se z důvodu státního svátku a zavřené haly tréninky nekonají. Ve středu 30.10. se trénink koná - od 15:15.
Karel Zientek 27.10.2019 | 19:00

POZOR ZMĚNA!!!

ml. a st. žáci:
Tento týden trénink pouze ve středu 30.10.2019 od 15:15 na hale ZŠ Vítězná v Litovli.

V případě dalších změn budu informovat.
VS 27.10.2019 | 09:57

V pondělí 28.10. není trenink.Je svátek.
Jaroslav Nevrlý 26.10.2019 | 17:02

Dobrý den,
Ano. Všem, co řekl pan Stratil, jsou samozřejmě taky nominováni.
Spurný 26.10.2019 | 16:49

Dobrý den,
Tomovi v středu na tréninku pan Stratil říkal, že má jet. V nominaci není. Má zítra dorazit?
Děkuji Spurný
Jaroslav Nevrlý 23.10.2019 | 17:17

V přípravce máme letos kolem 25-ti hráčů. Budeme se snažit dát šanci všem. Dnes pan Stratil na tréninku oslovil s nominací další hráče. Omlouváme se, pokud se na někoho nedostalo. Je nás opravdu hodně a přednost dostali hráči, kteří přišli do oddílu dříve.
Zdeněk 22.10.2019 | 22:43

Mám dotaz na přípravku myslel jsem že se budou nějak střídat aby hráli všichni ale zatím jsou rozpisy pořád stejný děkuji za odpověď
Jaroslav Nevrlý 22.10.2019 | 09:03

Turnaj přípravka:
Neděle 27.10.2019
SH SŠP Rooseveltova Olomouc - Rooseveltova 472/79, Olomouc

Nominace hráčů:
Dočekalová Julie
Vyjídáček Alexandr
Pudilová Anna
Macháčková Edita
Macháček Mikuláš
Barančíková Hana
Dvořák David
Ošťádal Jakub
Maitner Radek
Sigmund Matěj
Skopal Matěj
Smrčková Eliška
Svozil Stanislav
Kopková Karolína
Kopka Tomáš

Doprava:
- společně auty od haly ZŠ Vítězná Litovel, sraz v 7:00
- samostatně, sraz v Olomouci na hale v 7:30
Předpokládaný návrat v 14:00.

Zápasy:
8:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBS Olomouc 11
9:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Přerov Žraloci
11:00 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC ZŠ Uničov
12:30 FBC TJ TATRAN LITOVEL - FbC Asper Šumperk

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal (florbalku a míček, sportovní obuv, pití a nějakou svačinku, ...).

Podporu rodičů na místě vítáme!!!
Těší se trenéři.
VS 18.10.2019 | 07:31

Kdo z rodičů dětí potřebuje potvrzení pro pojišťovnu o zaplacení příspěvků-jedná se ožádost na pojišťovnu na proplacení příspěvku na pohybové aktivity-napište mi na ad. cardex.sro@seznam.cz Stratil V.
Karel Zientek 15.10.2019 | 18:36

Info k turnaji st. žáků:

Kdy: neděle 20.10.2019
Kde: SH Gymnázium Šumperk, Masarykovo nám. 1207/8

Nominace hráčů: Š. Barančík; M. Bauer; A. Bohata; D. Buchta; J. Hájek; M. Mariánek; J. Müller; M. Navrátil; V. Polívka; M. Pospíšil; A. Skládal; T. Zientek; S. Zientková S. Žbánek

Sraz u haly Vítězná v 7:40 hod.(první zápas v 9:10),kdo jede samostatně sraz v 8:30 hod. na hale v Šumperku (prosím o tel. info), předpokládaný návrat ve 14:30 hod.. Občerstvení dle pořadatelů zajištěno.

S sebou kartičku pojištěnce a věci na florbal.
Potvrzení účasti a případné dotazy na tel.: 732 488 438.

Těší se trenéři.
>
Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass