Omlouvám Filipa a Martina z tréningu ve st. 06.02.2013-jsou nemocní. Zapletalová

VS 05.02.2013 | 09:41

Znovu připomínám příspěvky co nejdříve.

Nejméně 500 na první pololetí.
Bimbo 04.02.2013 | 20:28

PRo dorosty - S urostlými „sumoboys“ z Litovle to jsou letos zápasy velmi vyrovnané a dva již skončily remízou. Tentokráte se sice radoval soupeř, ale hra Olomouce byla úplně jiná než v prvním zápase. Olomoučané totiž svou mysl a hlavně těla přepnuli do módu „aktivita a jednoduchost“ a bylo se opravdu na co dívat. Nejdříve FBS otočilo z 0:1 na 2:1, aby hned na začátku druhé třetiny zase prohrávalo 3:2. Pak už to byla dotahovaná ze strany Olomouce, až dvě minutky před koncem vyrovnal Blana při přesilové hře. V závěru chybělo málo a Tomáš Gallo by prchl do brejku, míček však nakonec skončil na druhé straně hřiště a následně i v brance FBS. Olomouc nás popsala že jsme Sumoboys..:D :D
Ali 04.02.2013 | 16:52

2Bimbo: to je jen tak pro představu, Vítkovice sou na tom dobře
coufal 04.02.2013 | 16:46

Dnes na trénink nedorazím mam toho hodně na zítra a táta chce s něčím pomoct. Sorry
Přidal 04.02.2013 | 16:39

Dnes na trenink nedojdu, ve čtvrtek jo
Dostál 04.02.2013 | 15:28

Dnes na trenál nedorazím, bolí mě to koleno, ale ve čtvrtek příjdu.
coufal 04.02.2013 | 12:27

v tu nedeli jedu
Bimbo 04.02.2013 | 11:32

Tento tyden se omlouvám z treninku jsem nemocnej.
VS 04.02.2013 | 10:07

Pro juniory V neděli hrajem v Přerově.Odjezd z náměstí v 10.30.Ještě dnes napíši,zda budeme potřebovat další dvě auta nebo jen jedno.
Honza 03.02.2013 | 21:04

Pane Stratil,já v pondělí a ve středu na trénink nepřijdu.Mám odpolední.Honza.

Lukes 02.02.2013 | 22:20

Díky dorostu a mužům za dnešek, super výsledky.
V. Špunda 02.02.2013 | 12:52

Já vás počkám v 15:00 v Července na vlakovém nádraží. Jinak bych musel jet o hodně dřív. Díky
Přidal 02.02.2013 | 11:07

omlouvam se ale dnes s mužema nejedu.. zapomněl jsem že jedem na hory
Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass