Z Kojetína se muži vrátili bez bodu

Ani na třetí pokus se nepodařilo mužům bodovat. Opět chyběl kousek, a tak stále čekají na první body.

V Kojetíně nastoupili naši muži proti orlům z Troubelic. Horší vstup do utkání si snad nejde ani představit. Litovel inkasovala během dvou a půl minuty čtyři branky a zdálo se, že utkání skončí jasným debaklem. Stav 5:1 pro Troubelice byl v jedenácté minutě alarmující. Ovšem Litovel se nevzdala a pomalu začala dotahovat. V půlce zápasu to bylo už jen o jediný gól – 5:4. Do druhé sirény Troubelice opět odskočili na dvou brankový rozdíl, ovšem herní obraz sliboval zajímavé rozuzlení v poslední periodě. Jenže v té opět dominovali hráči z „čokoládové“ vesnice a litovelší dokázali jen kosmeticky upravovat skóre. Konečný výsledek 12:6 je pro Litovel trpký, leč pro Troubelice naprosto zasloužený.

V druhém zápase se litovelší muži střetli s domácí Jamajkou. Zápas přinesl domácím divákům atraktivní podívanou s kýženým výsledkem. Ale nepředbíhejme. První třetina byla jako na houpačce. Jamajka gól, Litovel gól, Jamajka gól, Litovel gól a v závěru trestné střílení pro Jamajku, které domácí hráč neproměnil, takže 2:2 po první třetině. V druhé třetině se Litovel ujala vedení, ale v závěru domácí využili přesilovku, takže do závěrečné třetiny se nastupovalo za nerozhodného stavu. Hned po 19 sekundách měla Jamajka možnost již druhého trestného střílení, které tentokrát proměnila a ujala se opět vedení. O chvíli později měla Litovel možnost vyrovnat v přesilové hře, ale naopak ještě inkasovala a Jamajka poprvé odskočila do dvoubrankového trháku. Zápas ovšem nebyl u konce. Necelých pět minut do konce se Litovel opět přiblížila na rozdíl jediného gólu. V závěru se čekal po litovelském oddechovém čase nátlak, ale minutu a půl před koncem byl vyloučen litovelský Mikulka za nesportovní chování. I přes oslabení se podařilo Litovli vytvořit si jednu velkou šanci, ale míček letěl kousek vedle odkryté brány. Jamajka porazila Litovel 5:4.

Další zápasy odehrají naši muži v neděli 15. prosince v Mohelnici. Za soupeře budou mít první Hranice a druhou Libinu.

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass